Błąd Ładowania

• Nov 1, 2019 - 18:02

Witam. Mam problem z partyturami w Musescore 3. Mam zainstalowaną najnowszą aktualizację. Mój problem polega na tym, że większe partytury w formatach .mscz i .mscx są ,,niszczone". Dokładniej, gdy włączam Musescora, widzę swoje partytury i ich nuty w takim okienku, ale niektóre z nich mają taki symbol karteczki z zagiętym rogiem oraz gdy włączam jedną z nich jest okienko z błędem ładowania oraz w nim jest napisane: ,,Nie można wczytać pliku: C:\Users(nazwa użytkownika)\Documents\MuseScore3\Partytury(nazwa partytury).mscx.
Plik jest uszkodzony lub ma nieprawidłowy format." W szczegółach jest napisane natomiast: ,,Błąd odczytu XML w wierszu 15, kolumna 1: ."
Sprawdzałem pliki z ,,dziwnymi nazwami" ale wszystkie gdzie była ta partytura, otwiera się ta ,,Title" i nie ma tej mojej. Można powiedzieć, że straciłem partyturę którą pisałem 4 miesiące. Proszę o pomoc.


Comments

In reply to by mike320

Problem w tym, że mam tą partyturę tylko w .mscx, ponieważ gdy zapisywałem w .mscz problem pojawiał się częściej. Przeczytałem, że w .mscx partytura nie ulega zmianie, więc już gdy pierwszy raz zapisywałem, wybrałem aby zapisać w .mscx, działało przez jakiś czas, no ale się skończyło i znowu to samo.

In reply to by mike320

Proszę, oraz mówię że spisuję te nuty z jednej strony, ponieważ czasem przychodzi potrzeba żeby czegoś posłuchać offline, ale nie wszystko spisuję, jeśli piszę coś pod saksofon altowy to nie, a piszę o tym spisywaniu po to, żeby ktoś mi nie mówił że naruszam prawa autorskie, ponieważ zostaje to u mnie.
Dodaję plik:

Attachment Size
OREGON.mscx 2.12 MB

In reply to by xxwilczexx

Twój plik jest uszkodzony. To zawiesiło moje narzędzie, które pozwala mi zajrzeć do pliku.

Musisz poszukać pliku kopii zapasowej. Możesz go usunąć z komputera, ponieważ nie można go naprawić. Wyszukaj w tym samym folderze co ten plik ukryty plik o nazwie „.OREGON.mscx,”. Zauważ, że ma kropkę na początku i przecinek na końcu.

Musisz zmienić nazwę pliku, aby nazywał się OREGON.mscx, podobnie jak plik, który załączyłeś. Kiedy to zrobisz, prawdopodobnie stracisz trochę pracy, ale podejrzewam, że większość z nich nadal będzie dostępna.

Zwykle nie musisz martwić się o prawa autorskie na forach, ponieważ proszenie o pomoc z uszkodzonym plikiem jest uważane za dozwolony użytek i nikt nie będzie na to narzekał.

In reply to by xxwilczexx

Ten plik jest tworzony za każdym razem, gdy otwierasz istniejący plik, a następnie zapisujesz go. Więc jeśli otworzysz go raz, a następnie zapiszesz 3 razy, nadal będzie miał wynik, który miałeś przy pierwszym otwarciu, a nie informacje po zapisaniu go po raz trzeci.

Do you still have an unanswered question? Please log in first to post your question.