Wtyczka Colornotes nie działa w Musescore v.3

• Jan 17, 2019 - 08:42

Zainstalowałem najnowszą wersję Musescore 3.0.1 i zauważyłem, że nie działa wtyczka colornotes. Czy też macie taki problem?

Pozdrawiam
Marcin


Comments

In reply to by Anatoly-os

Szybciej pracuj bo potrzebuje kilku wtyczek a one nie dzialaja na tym krapie co wypusciliscie. Co za szmelc. Import MusicXML to jakies totalne nieporozumienie. Dobrze ze chociaz pieciolinie widac. Masakra. Czemu to gowno kraszuje za kazdym razem? To jest program czy atrapa? Co za badziewie. Ponoc ci placa za to ze programujesz. Wiesz co ci powiem. Ze ci to po prostu nie wychodzi najlepiej bo wersja 2.3.2 byla duzo lepsza. Panimajesz? Pzdr. Nie wirzu ciebie tutaj wiecej. To forum to kawalek Polskiej Ziemi i tu pisza tylko Polscy Patrioci. A nie zadne ruskie programisty. Ja nie jestem programista i sie na tym nie znam. Aha rusek. Ty robisz polskie tlumaczenie bo ja nie umiem obslugiwac tego tranzwesteksa. To jakies badziewie jest. A ty programista jestes to raz dwa to obczausz. I sie jezyka Polskiego nauczysz. Hehe Narty rusek.

In reply to by Jacek Literański

Hi Jacek,

"To forum to kawalek Polskiej Ziemi i tu pisza tylko Polscy Patrioci"
I'm afraid it's not true. musescore.org is a place for everyone who is happy to use and improve MuseScore. The forums for particular languages are created to help users to get help even if they don't know English well.

There is a community guideline which defines general rules of communication (https://musescore.com/community-guidelines) and the following items in particular:

  • Be nice MuseScore.com is a worldwide community, and there are many different people with many different ideas and opinions here. This is a good thing, but be respectful of the fact that not everyone will always feel the same way as you, and try to keep disagreements civil. Treat people the way you would like to be treated.
  • Don’t be rude in your comments or behavior MuseScore.com provides facilities to let you write descriptions of your music, comment about other people’s music, and participate in discussions. I’m sure you can think of a hundred ways to abuse those privileges and really annoy people. Don’t do it.

In reply to by Marcin Pytlowany

Te fora nie są własnością żadnej z Polaków, którzy kiedykolwiek napisali coś tutaj.

Jestem Amerykaninem, który chętnie pomoże każdemu zrozumieć, jak lepiej zrozumieć program MuseScore. Tak długo, jak będziecie szanować, zrobię to dla każdego, kto prosi o pomoc. Anatolij nigdy nie zrobił nic, aby zranić któregoś z was, więc atakowanie go nie poprawi w żaden sposób waszego życia.

Studiowałem historię europejską na studiach i kontynuowałem studium waszej historii od tego czasu. Rozumiem, że stosunki między Polakami i Rosjanami nie zawsze są najlepsze ze względu na wasze historie. Bycie kandydatem na ludzi na tym forum nie pomaga w utrwalaniu tych relacji.

Jeśli chcesz lekcję historii, mogę ci ją dać, ale chciałbym porozmawiać o MuseScore.

Nie mówię po polsku ani po rosyjsku. Używam Google do tłumaczenia, więc czasami mogę poprosić o wyjaśnienia, ponieważ uczę się polskich słów na temat terminów muzycznych. Nie mogę się doczekać, aby poznać cię lepiej.

In reply to by mike320

Dzień dobry.
Mam pytanie odnośnie MuseScore:
- czy jest możliwość wstawienia tekstu na stronie, poza marginesami.
Dopiero zaczynam poznawać MuseScore i na razie większość funkcji muszę szukać, choć także część znajduję intuicyjnie.
We wszystkich innych (konkurencyjnych) edytorach jest to możliwe.

In reply to by GOLFAN

Istnieje wiele sposobów wprowadzania tekstu w partyturze. To zależy od tego, dlaczego wpisujesz tekst jako najlepszą metodę. Najlepiej jest rozpocząć nowy wątek z tematem jako tytułem, aby ułatwić innym znalezienie. Proszę to zrobić i wyjaśnić cel tekstu, którym mogę wyjaśnić, jak to zrobić.

Do you still have an unanswered question? Please log in first to post your question.